Riepu montāžas remontdarbi – ir, laikam, viens no izplatītākajiem jūsu automobiļa remonta veids. Nekad nevar būt pārliecināts, par to, ka šodien ar jūsu automobili viss būs kārtībā, jo jeb kurā momentā riepa var palikt tukša, pārsprāgt, saplīst un t.t.. Liekas, pat parastajai vasaras riepu maiņai uz ziemas riepām ir nepieciešamas profesionāļa rokas un speciāls aprīkojums, ar kura palīdzību tiek veikta precīza riteņu balansēšana.

Autoserviss ir gatavs piedāvāt jums plašu pakalpojumu spektru jūsu riteņu un riteņu disku remontam. Riepu montāžas darbnīca ir apgādāta ar visām nepieciešamām augsti tehnoloģiskām Eiropā ražotām, pazīstamo zīmolu iekārtām, kas ļauj veikt „brīnumus” ar jūsu riteni. Riepu montāžas/demontāžas tehnoloģiskās operācijas, to remonts un uzstādīšana notiek dažās minūtēs jūsu acu priekšā, bet mūsu darbinieku profesionālisms ļauj mums darīt to ne tikai ātri, bet arī kvalitatīvi un precīzi, nebojājot diska ārējo skatu un dekoratīvo pārklājumu.

Bez tam, autoserviss veic statistisko un dinamisko riteņu balansēšanu. Pateicoties speciālam instrumentam un mūsdienu iekārtām, riteņu balansēšana ir maksimāli precīza, kas pateicīgi ietekmē tālāko riepu nodilumu.